BHP Niedzielscy
0

Buty robocze Fagum Stomil

Znaleziono 9 pasujących wyników

Fagum Stomil kalosze

Fagum Stomil to firma z 120-letnią tradycją, której korzenie sięgają końca XIX wieku. Od 1899 roku specjalizuje się w produkcji obuwia zawodowego i ochronnego, zarówno z gumy, jak i tworzyw sztucznych. Kalosze, wykonane z materiałów takich jak super lekki EVA i trwałe TRC, łączą w sobie nowoczesność i solidność, zapewniając bezpieczeństwo oraz komfort użytkownikom na całym świecie.

Cechy i Korzyści

  • Tradycja i Innowacja: Ponad wiek doświadczenia w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, jak materiały EVA i TRC, gwarantują najwyższą jakość i niezawodność.
  • Zaawansowana Ochrona: Kalosze Fagum Stomil oferują wysoce wyspecjalizowaną ochronę nóg przed wodą, zimnem oraz innymi niebezpieczeństwami, istotnymi w trudnych warunkach pracy.
  • Lekkość i Wytrzymałość: Zastosowanie tworzywa EVA zapewnia lekkość, a TRC – trwałość, co czyni kalosze wygodnymi i długowiecznymi.
  • Szerokie Zastosowanie: Idealne dla przemysłu przetwórczego, chemicznego, energetyki, górnictwa, budownictwa, transportu, rolnictwa, leśnictwa oraz rybołówstwa.
  • Ergonomia i Komfort: Kalosze są zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika, zapewniając odpowiednie dopasowanie i minimalizując zmęczenie podczas długotrwałego noszenia.

Scenariusze Użytkowania

  • Przemysł Przetwórczy i Chemiczny: Oferują niezbędną ochronę przed substancjami chemicznymi oraz niebezpiecznymi warunkami pracy.
  • Energetyka i Górnictwo: Zapewniają niezawodność i ochronę w trudnych i niebezpiecznych środowiskach pracy.
  • Budownictwo i Transport: Idealne dla pracowników budowlanych oraz osób zajmujących się transportem, zapewniając stabilność i ochronę na różnych powierzchniach.
  • Rolnictwo i Leśnictwo: Doskonałe do prac na świeżym powietrzu, gdzie stopy są narażone na zmienne warunki pogodowe i terenowe.
  • Ratownictwo Przeciwpożarowe: Niezbędne dla służb ratunkowych, oferując ochronę w ekstremalnych sytuacjach.

Kalosze Fagum Stomil to produkt łączący tradycję z nowoczesnością, zapewniając najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort. Dzięki zaawansowanym materiałom, takim jak EVA i TRC, obuwie jest lekkie, trwałe i niezawodne. Kalosze Fagum Stomil znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłowych i są cenione przez użytkowników na całym świecie za ich jakość wykonania oraz niezawodność. Wybierając Fagum Stomil, inwestujesz w bezpieczeństwo i komfort pracy w każdych warunkach.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza