BHP Niedzielscy
0

Ubrania robocze - kurtki Portwest

Znaleziono 3 pasujących wyników

Portwest Polska

Portwest Polska

Portwest to światowy producent i pionier w dziedzinie odzieży roboczej, ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej (PPE). Założona w 1904 roku, firma ma dziś globalną sieć dystrybucji i personel obsługi klienta w ponad 130 krajach. Portwest jest firmą rodzinną zarządzaną przez trzecie pokolenie rodziny Hughes, a od 2015 roku dołączyło do niej czwarte pokolenie. Innowacyjne podejście do produkcji i projektowania przez wewnętrzny zespół ekspertów stanowi podstawę sukcesu Portwest.

Cechy i Zalety

 • Zespół Ekspertów: Portwest zatrudnia ponad 5100 osób na całym świecie, w tym światowej klasy projektantów specjalizujących się w odzieży trudnopalnej, ostrzegawczej, roboczej oraz ochronie dłoni i stóp.
 • Innowacyjność: Zespół Portwest stale bada najnowsze trendy i innowacje, aby spełniać i przewyższać potrzeby klientów.
 • Szeroki Asortyment: Katalog Portwest zawiera ponad 1350 produktów na 848 stronach i jest dostępny w 28 językach, co umożliwia zaopatrzenie pracowników różnych branż w odzież ochronną.

Zakłady Produkcyjne i Jakość

 • Fabryki: Portwest posiada cztery nowoczesne fabryki w Bangladeszu, Birmie, Włoszech i Albanii, co daje pełną kontrolę nad jakością, czasem realizacji oraz etycznym zaopatrzeniem i produkcją.
 • Reputacja: Portwest jest znany z technicznego know-how, rygorystycznego wdrażania oraz dbałości o styl i szczegóły. Firma zapewnia spójną kolorystykę, wysoką jakość tkanin, dobre dopasowanie i konkurencyjne ceny.
 • Biura i Magazyny: Portwest ma biura sprzedaży w 8 lokalizacjach na całym świecie (m.in. w Polsce) oraz 8 międzynarodowych magazynów, co gwarantuje doskonałe poziomy zapasów i szybką dostawę.

Zrównoważony Rozwój: Portwest Planet

Portwest angażuje się w zmniejszanie wpływu na środowisko i promowanie bezpiecznego i sprawiedliwego miejsca pracy poprzez strategię zrównoważonego rozwoju, opartą na pięciu filarach:

 • Nasi Ludzie: Zapewnienie bezpieczeństwa, praw człowieka i dobrego samopoczucia pracowników.
 • Nasza Planeta: Minimalizacja wpływu działalności na środowisko i zużycie zasobów naturalnych.
 • Nasze Produkty: Trwała jakość, bardziej zrównoważone materiały i etyczne praktyki dostawców.
 • Nasze Miejsce: Pozytywny wkład w społeczności poprzez sponsoring charytatywny, programy zdrowotne i partnerstwa sportowe oraz artystyczne.
 • Nasze Zasady: Prowadzenie działalności w sposób uczciwy, przejrzysty i etyczny, spełniając potrzeby klientów, pracowników, dostawców i innych interesariuszy.

Od ponad 120 lat Portwest jest zaangażowany w produkcję niezawodnej i pożądanej odzieży ochronnej. Firma stale przesuwa granice technologii ochrony, czyniąc miejsca pracy bezpieczniejszymi. Dzięki globalnej obecności, innowacyjnym rozwiązaniom i dbałości o zrównoważony rozwój, Portwest pozostaje liderem w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony pracowników na całym świecie.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza