BHP Niedzielscy
0
Kegel Błażusiak Bluza męska PEUGEOT 3469

Więcej zdjęć

Kegel Błażusiak Bluza męska PEUGEOT 3469 Kegel Błażusiak Bluza męska PEUGEOT 3469 Kegel Błażusiak Bluza męska PEUGEOT 3469 plecy

Kegel Błażusiak Produkt polski
Bluza męska PEUGEOT 3469 Art. 3469

Dostępność: Na zamówienie

Rozmiar: 46 - 62 (tabele rozmiarów)

Kegel Błażusiak
Kolor
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Bluza długa serwisowa wg specyfikacji dla serwisów PEUGEOT. Haft PEUGEOT na lewej piersi oraz duży haft z tyłu na plecach.

  • Bluza zapinana na kryte napy, spód plisy z tkaniny kontrastowej
  • podkrój szyi wykończony stójką,
  • z przodu dwie kieszenie kryte zapinane na napy,
  • na prawej piersi jedna kieszeń kryta zapinana na napę,
  • rękawy wykończone mankietami z regulację na zatrzaski,
  • dół bluzy wykończony paskiem,
  • kontrastowe pasy wszyte na barkach i wzdłuż rękawów do 3/4 dł.,
  • góra bluzy na stójce, zapinana na napę.

Bluza wykonana z tkaniny KLOPMAN IND 245g/m2 o składzie 65% PES, 35% BAW.

Znak Znak Znak

Ubrania robocze i ochronne Kegel-Błażusiak

Firma Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. to wiodący polski producent profesjonalnej odzieży i obuwia do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych. Firma zatrudnia kilkuset wykwalifikowanych pracowników w trzech nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Nowym Targu, Ochotnicy i Jabłonce. Od 1979 roku firma prężnie się rozwija, odnosząc liczne sukcesy. Produkowane artykuły wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnością. Nowoczesny park maszynowy firmy gwarantuje najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Optymalne zapasy wyrobów pozwalają na szybkie i terminowe realizowanie zamówień. Ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji sprawia, że odzież robocza i ochronna KEGEL-BŁAŻUSIAK® jest wysoce estetyczna i bogata wzorniczo, zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania i estetyczny wygląd. Szeroki asortyment w kilku kolekcjach oraz stała dostępność towaru na magazynie pozwala na bardzo szybką realizację zamówień. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz dodatków, sprawia, że oferowana odzież ochronna i robocza jest wysoce ekonomiczna. Odznacza sie odpornością na rozdarcia, przetarcia i odbarwienia podczas długiego okresu użytkowania. Firma aktywnie współpracuje z najlepszymi dostawcami surowców.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza