BHP Niedzielscy
0
Caterpillar Buty Caterpillar Śląsk BHP Niedzielscy

Więcej zdjęć

Caterpillar Buty robocze CATERPILLAR Śląsk Cieszyn Bielsko-Biała Caterpillar Półbuty ochronne S1P CAT CONVERGE ST Caterpillar Półbuty ochronne S1P CAT CONVERGE ST Caterpillar Półbuty ochronne S1P CAT CONVERGE ST

Caterpillar Produkt polski
Półbuty ochronne S1P CAT CONVERGE ST Art. P723372

Dostępność: Na zamówienie

Rozmiar: 40 - 46 (tabele rozmiarów)

Caterpillar
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Lekkie buty robocze o sportowej linii. Buty łączą w sobie modny wygląd z najważniejszymi cechami zapewniającymi bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Model ten posiada wzmocniony nosek oraz wkładkę antyprzebiciową. Ponadto buty wyposażone są w wyciąganą wkładkę, która redukuje wstrząsy.
  • wierzch: wysokogatunkowy nubuk oraz nylonowa siateczka,
  • wkładka: wyjmowana wkładka wewnętrzna redukująca wstrząsy oraz zapewniająca zwiększony komfort,
  • podeszwa: guma, antypośligowa SRC o wysokiej przyczepności, olejoodporna,
  • podnosek: stalowy,
  • wkładka antyprzebiciowa: płytka Welmax,
  • wzmacniane noski i pięta.
Rozmiary: 40 - 46.

Normy produktu

  • EN ISO 20345:2012 S1P SRC
    EN ISO 20345:2012 Środki ochrony indywidualnej - Obuwie bezpieczne
Znak Znak Znak Znak Znak Znak

Charakterystyka

Rodzaj obuwia:
Typ obuwia:
Cechy obuwia:
Cechy wg norm:
Buty robocze bennon

Buty robocze Caterpillar

Firma Caterpillar Inc. to jeden z największych na świecie producentów maszyn budowlanych, górniczych jak również silników diesla oraz turbin gazowych. Firma powstała w 1925 roku z połączenia dwóch innych przedsiębiorstw. Ze względu na różnorodność produkowanego sprzętu (ponad 400 modeli) maszyny budowlane Caterpillar można spotkać w każdym zakątku świata. Charakterystyczne żółte logo i nazwa CAT kojarzą się z solidnością, trwałością i niezawodnością.

W 1988 roku firma wypuściła na rynek pierwsze modele butów roboczych pod swoją marką, które były  przeznaczone dla pracowników Caterpillar. W 1991 roku powstał kultowy model butów Caterpillar Colorado. W 1994 roku firma CAT postanowiła udzielić licencji do swojej nazwy producentowi obuwia globalnej firmie Wolverine World Wide i tak marka CAT Footwear osiągnęła zasięg globalny. W tej chwili obecna jest w ponad 150 krajach.

Buty robocze CAT to klasa sama w sobie. Wysoka jakość, solidne wykonanie, wytrzymałość oraz wygoda użytkowania to ich najważniejsze cechy. W swojej ofercie prezentujemy modele butów roboczych Caterpillar dostępne na polskim rynku. Są to półbuty ochronne i trzewiki ochronne. Co sezon oferta CAT się powiększa i systematycznie wprowadzane są nowe modele.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza