BHP Niedzielscy
0
Protektor Mokasyny ochronne białe S2 non-metallic 201 Protektor

Protektor Produkt polski
Mokasyny ochronne białe S2 Non Metallic COMFORTA 004-201 Art. 004-201

Dostępność: Wycofane z oferty rynkowej

Rozmiar: 36 - 47 (tabele rozmiarów)

Protektor
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Mokasyny ochronne z nowej kolekcji białego obuwia o szerokim zastosowaniu – w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, służbie zdrowia, laboratoriach, chłodniach, przetwórstwie, masarniach i w wielu innych branżach. Buty nie zawierają elementów metalowych.
  • wierzch: materiał tekstylny typu Lorica o strukturze i właściwościach naturalnej skór, do wielokrotnego prania w pralce, w temperaturze max 40ºC.
  • wyściółka: materiał tekstylny IBIFOAM – antybakteryjny, antystatyczny, o wysokiej absorpcji potu, odporne na ścieranie, dopasowujący się do naturalnego kształtu stopy,
  • podszewka: tkanina Cambrella, odporna na przetarcia, doskonale pochłaniająca pot i odprowadzająca ciepło,
  • podnosek: kompozytowy, lekki i wytrzymały, chroniący przed uderzeniem z siłą do 200J oraz ściśnięciem z siłą 15kN, nie przewodzi zimna w chłodnych pomieszczeniach,
  • zapiętki: dwoina bydlęca wybielanej – chroniące piętę użytkownika przez otarciami,
  • wkładka: 'shock absorber' gwarantująca tłumienie wstrząsów,
  • podeszwa: PU/PU Pectus, z dwuwarstwowego poliuretanu - pierwsza warstwa miękka, dobrze absorbująca wstrząsy i wibrację, zewnętrzna warstwa twardsza, odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, odporna na oleje, smary i in. ropzpuszczalniki organiczne, antyelektrostatyczna, antypoślizgowa.

Normy produktu

  • EN ISO 20345:2012 S2 CI SRC
    EN ISO 20345:2012 Środki ochrony indywidualnej - Obuwie bezpieczne
Znak Znak Znak Znak Znak Znak Znak

Charakterystyka

Rodzaj obuwia:
Typ obuwia:
Cechy obuwia:
Cechy wg norm:

Buty Protektor

PROTEKTOR Spółka Akcyjna to spółka z polskim kapitałem, która obecnie jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów obuwia roboczego, ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego o wysokiej klasie bezpieczeństwa. Produkty spółki docierają do ponad 3000 klientów na ponad 30 rynkach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Ich wysoka jakość została potwierdzona licznymi certyfikatami (AQAP, ISO, WE, TUV, SD) i patentami. Obecnie w skład Grupy Kapitałowej PROTEKTOR wchodzą spółki: PROTEKTOR S.A. z siedzibą w Lublinie, Abeba Specialschuh-Ausstatter GmbH z siedzibą w St. Ingbert (Niemcy) oraz Inform Brill GmbH z siedzibą w St. Ingbert (Niemcy). PROTEKTOR SA prowadzi działalność za pośrednictwem trzech zakładów produkujących obuwie: 1 w Polsce oraz 2 w Mołdawii, zatrudniających ogółem prawie 600 osób. Firma posiada własne biura projektowe (w Polsce i Niemczech), w których może zaprojektować, każdy, nawet najbardziej zaawansowany model obuwia spełniający indywidualne życzenia i upodobania klienta. Dzięki nowym technologiom, wieloletniemu doświadczeniu w produkcji obuwia oraz własnym laboratoriom (Polska i Niemcy) sprawdzającym jakość wykonania, użyte materiały, parametry użytkowe firma bierze pełną odpowiedzialność za produkt.

Spośród butów roboczych Protektor klienci najczęściej wybierają modele będące od lat na rynku. Są to m.in.
sandały dla przemysłu spożywczego model 290, mokasyny dla przemysłu spożywczego model 171 oraz trzewiki dla przemysłu spożywczego model 110. Z modeli dedykowanych dla innych branż największą popularnością cieszą się sandały robocze model 132 oraz półbuty robocze model 342.

Spośród butów wojskowych Protektor najczęściej wybieranymi modelami są modele: Grom, Grom Plus, Cross, Grom black, Goray Plus Black oraz Commando.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza