BHP Niedzielscy
0
Protektor Pólbuty ochronne S3 non-metallic 311

Więcej zdjęć

Protektor Pólbuty ochronne S3 non-metallic 311 Protektor Pólbuty ochronne S3 non-metallic 311 Protektor Pólbuty ochronne S3 non-metallic 311 Protektor Pólbuty ochronne S3 non-metallic 311

Protektor Produkt polski
Półbuty ochronne S3 Non Metallic LEO LOW 705-311 Art. 705-311

Dostępność: W ciągłej sprzedaży

Rozmiar: 36 - 47 (tabele rozmiarów)

Protektor
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Półbuty z nowej wersji sprawdzonej i docenionej przez Klientów kolekcji LEO PLUS.
 • Buty nie zawierają elementów metalowych.
 • Podnosek kompozytowy, lekki i wytrzymały, chroniący przed uderzeniem z siłą do 200J oraz ściśnięciem z siłą 15kN.
 • Antyprzebiciowa wkładka wykonana z kevlaru – lekka i elastyczna, ułatwiająca pracę w pozycji kucznej.
 • Cholewki wykonane z naturalnych, bydlęcych skóry licowych i welurowych – zapewniają komfort użytkowania obuwia podczas wielogodzinnego użytkowania.
 • Elementy odblaskowe zapewniają widoczność pracownika i dodatkową ochronę po zmroku.
 • Podszewki wykonane z dzianiny dystansowej Rede-ref, odpornej na przetarcia, doskonale pochłaniającej pot i odprowadzającej ciepło.
 • Zapiętki wykonano z dwoiny bydlęcej wybielanej – wydłużające okres użytkowania obuwia oraz chroniące piętę użytkownika przez otarciami.
 • Wyściółki z materiału IBIFOAM – antybakteryjne, antystatyczne, o wysokiej absorpcji potu, odporne na ścieranie, dopasowujące się do naturalnego kształtu stopy.
 • Podeszwy z podwójnej gęstości poliuretanu (PU/PU) - górna warstwa zapewnia odpowiednią miękkość i sprężystość, zaś dolna jest odporna na ścieranie, rozdzieranie i inne uszkodzenia mechaniczne, właściwości antypoślizgowe (SRC), zapewniając stabilność i pewne poruszanie się w każdym terenie.

Normy produktu

 • EN ISO 20345:2012 S3 SRC
  EN ISO 20345:2012 Środki ochrony indywidualnej - Obuwie bezpieczne
Znak Znak Znak Znak Znak Znak Znak Znak

Charakterystyka

Rodzaj obuwia:
Typ obuwia:
Cechy obuwia:
Cechy wg norm:

Zobacz również

Buty Protektor

PROTEKTOR Spółka Akcyjna to spółka z polskim kapitałem, która obecnie jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów obuwia roboczego, ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego o wysokiej klasie bezpieczeństwa. Produkty spółki docierają do ponad 3000 klientów na ponad 30 rynkach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Ich wysoka jakość została potwierdzona licznymi certyfikatami (AQAP, ISO, WE, TUV, SD) i patentami. Obecnie w skład Grupy Kapitałowej PROTEKTOR wchodzą spółki: PROTEKTOR S.A. z siedzibą w Lublinie, Abeba Specialschuh-Ausstatter GmbH z siedzibą w St. Ingbert (Niemcy) oraz Inform Brill GmbH z siedzibą w St. Ingbert (Niemcy). PROTEKTOR SA prowadzi działalność za pośrednictwem trzech zakładów produkujących obuwie: 1 w Polsce oraz 2 w Mołdawii, zatrudniających ogółem prawie 600 osób. Firma posiada własne biura projektowe (w Polsce i Niemczech), w których może zaprojektować, każdy, nawet najbardziej zaawansowany model obuwia spełniający indywidualne życzenia i upodobania klienta. Dzięki nowym technologiom, wieloletniemu doświadczeniu w produkcji obuwia oraz własnym laboratoriom (Polska i Niemcy) sprawdzającym jakość wykonania, użyte materiały, parametry użytkowe firma bierze pełną odpowiedzialność za produkt.

Spośród butów roboczych Protektor klienci najczęściej wybierają modele będące od lat na rynku. Są to m.in.
sandały dla przemysłu spożywczego model 290, mokasyny dla przemysłu spożywczego model 171 oraz trzewiki dla przemysłu spożywczego model 110. Z modeli dedykowanych dla innych branż największą popularnością cieszą się sandały robocze model 132 oraz półbuty robocze model 342.

Spośród butów wojskowych Protektor najczęściej wybieranymi modelami są modele: Grom, Grom Plus, Cross, Grom black, Goray Plus Black oraz Commando.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza