BHP Niedzielscy
0

Obuwie robocze Bennon

Znaleziono 38 pasujących wyników

Buty robocze bennon

Buty Bennon

Bennon to czeska marka butów roboczych wywodząca się z miejscowości Zlin. Tutaj mieściły się przedwojenne zakłady obuwnicze Tomasa Baty i tutaj projektowane są wszystkie modele butów Bennon.

Marka Bennon to wysokiej jakości klasyczne obuwie robocze, obuwie ochronne, obuwie mundurowe (militarne) oraz obuwie trekkingowe. W ofercie dostępne są najpopularniejsze typy obuwia: trzewiki, półbuty i mokasyny, sandały oraz klapki i saboty.

Obuwie podzielone jest na kolekcje: Bennon Basic, Bennon Prim, Bennon Rebel, Bennon Tactical, Benon White & Ortho, Bennon Light Cork i Bennon Trek. Wśród wielu modeli obuwia Bennon dostępne są buty białe, dedykowane m.in. do przemysłu spożywczego. Wybrane modele butów Bennon posiadają podnosek kompozytowy, dzięki czemu obuwie jest lżejsze. Natomiast modele wyposażone w oddychającą membranę zapewniają wyższy komfort i wygodę użytkowania. Na okres jesienno-zimowy dostępne są również ocieplane modele butów. Ciągle rozwijana jest kolekcja butów ESD, w której stopniowo pojawiają się nowe propozycje. Wiele modeli obuwia posiada szeroki zakres rozmiarów od rozmiaru damskiego 36 do rozmiaru męskiego 48. Kilka modeli występuje nawet od rozmiaru 35 do rozmiaru 50. Ma to duże znaczenie, gdy chcemy ubrać całą załogę w jeden wzór obuwia. Pod marką Bennon dostępne są równieżakcesoria do butów takie jak pasty, impregnaty, szczotki czy odświeżacze oraz wkładki do butów.

Poniżej przygotowaliśmy bezpośrednie odnośniki do wybranych rodzajów butów Bennon.

buty Bennon

Wszystkie modele butów Bennon dostępne w ofercie. Modele przeznaczone zarówno do pracy jak również buty outdoorowe do użytku w czasie wolnym.

buty robocze Bennon

Modele butów Bennon certyfikowane do pracy wg norm ISO 20345 i ISO 20347.

buty robocze męskie Bennon

Modele certyfikowanych butów roboczych Bennon z rozmiarówką męską, zazwyczaj występujące w rozmiarach 40 do 48.

buty robocze damskie Bennon

Modele certyfikowanych butów robocznych Bennon z rozmiarówką damską, zazwyczaj występujące w rozmiarach 35 do 42.

buty robocze zimowe Bennon

Modele butów roboczych ocieplanych Bennon. Modele posiadające określony parametr CI lub modele z membraną oddychająca, która sprawa, że buty z powodzeniem mogą być używane przez cały rok, zarówno w miesiącach letnich jak i zimowych.

buty robocze S3 Bennon

Modele butów roboczych Bennon kategorii ochrony S3, posiadających m.in. podnosek, wkładkę antyprzebiciową oraz wodoodporną cholewkę.

buty robocze bez podnoska Bennon

buty robocze bez blach Bennon

Modele certyfikowanych butów roboczych Bennon bez podnoska ochronnego, spełniających normę ISO 20347.

buty robocze z noskiem Bennon

buty robocze z blachą Bennon

Modele certyfikowanych butów roboczych Bennon z podnoskiem ochronnym, spełniających normę ISO 20345.

buty robocze z blachą damskie Bennon

Modele certyfikowanych butów roboczych Bennon z podnoskiem ochronnym, spełniających normę ISO 20345 i występującą w rozmiarach damskich.

buty robocze za kostkę Bennon

Trzewiki robocze niskie i wysokie Bennon. Wszystkie certyfikowane buty robocze Bennon chroniące kostkę.


Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem butów Bennon i Adamant. Jeżeli Państwa firma zainteresowana jest zakupem obuwia Adamant lub Bennon do dalszej odsprzedaży zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza