BHP Niedzielscy
0
Caterpillar Trzewiki ochronne S3 CAT MUNISING 6" WP CT
Więcej zdjęć
Caterpillar Trzewiki ochronne S3 CAT MUNISING 6" WP CT Caterpillar Trzewiki ochronne S3 CAT MUNISING 6" WP CT Caterpillar Trzewiki ochronne S3 CAT MUNISING 6" WP CT Caterpillar Trzewiki ochronne S3 CAT MUNISING 6" WP CT

Caterpillar Produkt polski
Trzewiki ochronne S3 CAT MUNISING 6" WP CT Art. P720161

Dostępność: Na zamówienie

Rozmiar: 40 - 47 (tabele rozmiarów)

Caterpillar
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Wodoodporne buty robocze przeznaczone do przemysłu ciężkiego i lekkiego. Wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące spód stopy, piętę, palce, kostkę oraz ścięgno Achillesa.
  • Wierzch: odporna na zabrudzenia i wilgoć skóra nubukowa.
  • wyściółka: nylonowa siateczka,
  • podeszwa: guma, antypoślizgowa, odporna na krótkotrwałe działanie temperatury do 300 stopni Celsjusza, z wytłoczonym bieżnikiem,
  • podnosek: kompozytowy,
  • wkładka antyprzebiciowa: płytka Welmax,
  • wyjmowana wkładka Nylex™ z wytłoczeniem i otworami wentylacyjnymi. 
Rozmiary: 40-47.
  • EN ISO 20345:2011 S3 HRO WR SRA

Normy produktu

  • EN ISO 20345:2011 S3 HRO WR SRA
    EN ISO 20345:2011 Środki ochrony indywidualnej - Obuwie bezpieczne
Znak Znak Znak Znak Znak Znak Znak Znak

Charakterystyka

Rodzaj obuwia:
Typ obuwia:
Cechy obuwia:
Cechy wg norm:
Buty robocze bennon

Buty robocze Caterpillar

Firma Caterpillar Inc. to jeden z największych na świecie producentów maszyn budowlanych, górniczych jak również silników diesla oraz turbin gazowych. Firma powstała w 1925 roku z połączenia dwóch innych przedsiębiorstw. Ze względu na różnorodność produkowanego sprzętu (ponad 400 modeli) maszyny budowlane Caterpillar można spotkać w każdym zakątku świata. Charakterystyczne żółte logo i nazwa CAT kojarzą się z solidnością, trwałością i niezawodnością.

W 1988 roku firma wypuściła na rynek pierwsze modele butów roboczych pod swoją marką, które były  przeznaczone dla pracowników Caterpillar. W 1991 roku powstał kultowy model butów Caterpillar Colorado. W 1994 roku firma CAT postanowiła udzielić licencji do swojej nazwy producentowi obuwia globalnej firmie Wolverine World Wide i tak marka CAT Footwear osiągnęła zasięg globalny. W tej chwili obecna jest w ponad 150 krajach.

Buty robocze CAT to klasa sama w sobie. Wysoka jakość, solidne wykonanie, wytrzymałość oraz wygoda użytkowania to ich najważniejsze cechy. W swojej ofercie prezentujemy modele butów roboczych Caterpillar dostępne na polskim rynku. Są to półbuty ochronne i trzewiki ochronne. Co sezon oferta CAT się powiększa i systematycznie wprowadzane są nowe modele.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza