BHP Niedzielscy
0
Protekt Szelki bezpieczeństwa P05S

Protekt Produkt polski
Szelki bezpieczeństwa P05S Art. P05S

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

  • Szelki do pracy na wysokości wyposażone w przedni i tylny punkt zaczepowy oraz pas do pracy w podparciu z bocznymi klamrami zaczepowymi.
  • Regulacja pasów udowych i pasa piersiowego.
  • Rozmiary M-XL (średni), XXL (duży)
  • Masa: M-XL - 1160g, XXL - 1260 g

Normy produktu

  • EN 358 Systemy ustalające pozycję przy pracy
  • EN 361 Szelki bezpieczeństwa
Znak

Szczegóły

Nr katalogowy: AB10501
Taśmy: poliester 45 mm
Klamry: stalowe ocynkowane
Nici: poliestrowe

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza