BHP Niedzielscy
0
Protekt Zestaw asekuracyjny BASIC 7S

Więcej zdjęć

Protekt Zestaw asekuracyjny Basic 7S Protekt Zestaw asekuracyjny Basic 7S Protekt Zestaw asekuracyjny Basic 7S

Protekt Produkt polski
Zestaw asekuracyjny BASIC 7S Art. BASIC 7S

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Gotowy zestaw asekuracyjny do prac na wysokości.

W skład zestawu wchodzą:

Szelki bezpieczeństwa P30

wyposażone w przednią i tylną klamrę zaczepową.

Amortyzator bezpieczeństwa BW220 z podwójną linką ABM SCF ,

z zatrzaśnikami stalowymi AZ 011 i 2 x AZ 029 o długości 1,5 m.

Worek transportowy

o wymiarach 31 x 27 x 10 cm.

Normy produktu

  • EN 355 Amortyzatory

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Na skróty

Wyszukiwanie na skróty

Aby ułatwić wyszukiwanie rękawice na naszej stronie zamieściliśmy poniżej listę haseł po których najczęściej szukają Państwo produktów w kategorii sprzęt do pracy na wysokości. Klikając w poniższe odnośniki wyniki wyszukiwania na naszej stronie zostaną zawężone do najbardziej odpowiednich produktów.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza