BHP Niedzielscy
0
Protekt Zestaw asekuracyjny BASIC PRO 3S

Więcej zdjęć

Protekt Zestaw asekuracyjny Basic Pro 3S Protekt Zestaw asekuracyjny Basic Pro 3S Protekt Zestaw asekuracyjny Basic Pro 3S

Protekt Produkt polski
Zestaw asekuracyjny BASIC PRO 3S Art. BASIC PRO 3S

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Gotowy zestaw asekuracyjny do prac na wysokości.

W skład zestawu wchodzą:

Szelki bezpieczeństwa P03S

wyposażone w przednią i tylną klamrę zaczepową.

Urządzenie samozaciskowe z mikroamortyzatorem LINOSTOP II i liną roboczą (AC 060 + AZ011)

o długości 5, 10 lub 15 m i zatrzaśnikami AZ011 i AZ002

Worek transportowy

o wymiarach 45 x 38 x 10 cm.

Normy produktu

  • EN 353-2 Urządzenia samozaciskowe z giętką prowadnicą

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza