BHP Niedzielscy
0
Protekt Urządzenie samohamowne WR040 DOUBLE

Więcej zdjęć

Protekt Urządzenie samohamowne WR040 DOUBLE

Protekt Produkt polski
Urządzenie samohamowne WR040 DOUBLE Art. WR040 DOUBLE

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Urządzenie samohamowne WR040 DOUBLE z rozwijaną taśmą włókienniczą w wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego.
Grubsza taśma zapewnia większą wytrzymałość. Amortyzatory zwiększają zdolność absorbowania energii updaku. Mechanizm blokujący umieszczony w wytrzymałej obudowie z krętlikiem w górnej części urządzenia (dwa urządzenie WR040 połączone są poprzez adapter do zatrzaśnika aluminiowego AZ019T). Dodatkowo dolne zatrzaśniki AZ002ASI z krętlikiem i indykatorem updaku. Urządzenie przeznaczone jest do prac wymagających przemieszczania w stosunku do punktu zaczepienia. Brak konieczności stosowania amortyzatora bezpieczeństwa.

Normy produktu

  • EN 360 Urządzenia samohamowne

Szczegóły

Nr katalogowy: WR040 DOUBLE

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza