BHP Niedzielscy
0
Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER

Więcej zdjęć

Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER Protekt Urządzenie samohamowne CR250V Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER

Protekt Produkt polski
Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER Art. LIFTER

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Gotowy zestaw asekuracyjny do prac głebokościowych.

W skład zestawu wchodzą:

Szelki bezpieczeństwa 40

wyposażone w przednią i tylną klamrę zaczepową,

Urządzenie samohamowne CR250V

z liną o długości 10 m i zatrzaśnikiem AZ002ASI,

Zaczep dwupunktowy AT300

z trzema zatrzaśnikami AZ011,

Worek transportowy AX011

o wymiarach 60 x 30 x 30 cm o pojemności 33 l,

Statyw bezpieczeństwa TM9,

Urządzenie podnosząco opuszczające RUP502

z liną 20 m,

Bloczek PL101,

Worek transportowy AX016

na statyw TM9.

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Na skróty

Wyszukiwanie na skróty

Aby ułatwić wyszukiwanie rękawice na naszej stronie zamieściliśmy poniżej listę haseł po których najczęściej szukają Państwo produktów w kategorii sprzęt do pracy na wysokości. Klikając w poniższe odnośniki wyniki wyszukiwania na naszej stronie zostaną zawężone do najbardziej odpowiednich produktów.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza