BHP Niedzielscy
0
Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3
Więcej zdjęć
Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3 Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3 Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3 Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3 Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3 Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3 Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3 Protekt Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3

Protekt Produkt polski
Zestaw asekuracyjny do prac głębokościowych LIFTER 3 Art. LIFTER 3

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Gotowy zestaw asekuracyjny do prac głebokościowych.

W skład zestawu wchodzą:

Szelki bezpieczeństwa 40

wyposażone w przednią i tylną klamrę zaczepową,

Urządzenie samohamowne CRW200

zintegrowane z wciągarką i liną o długości 15 m oraz zatrzaśnikiem AZ002ASI,

Zaczep dwupunktowy AT300

z trzema zatrzaśnikami AZ011,

Worek transportowy AX012

o wymiarach 80 x 40 x 40 cm o pojemności 81 l,

Statyw bezpieczeństwa TM9

z adapterem AZ173 do CRW200,

Bloczek PL101,

Płotek zabezpieczający AT203,

Worek transportowy AX016

na statyw TM9.

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

 

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza