BHP Niedzielscy
0
Protekt Statyw bezpieczeństwa TM14

Protekt Produkt polski
Statyw bezpieczeństwa TM14 Art. TM14

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Statyw bezpieczeństwa przeznaczony do ochrony 2 użytkowników. Głowica stalowa wyposażona jest w 3 punkty kotwiczenia. Teleskopowe nogi aluminiowe o 8 stopniowej regulacji wysokości. Dwie rolki do prowadzenia liny roboczej. 2 nogi posiadają miejsce na mocowanie wciągarki. Antypoślizgowe stopki umożliwiają użytkowanie urządzenia na śliskich powierzchniach. Nogi zabezpieczone za pomocą taśmy lub stalowego łańcucha.

Normy produktu

  • EN 795-B Tymczasowe urządzenia kotwiczące umożliwiające demontaż i transport
  • TS 16415/B Urządzenia kotwiczące
    Zalecenia dla urządzeń kotwiczących używanych jednocześnie przez więcej niż jedną osobę.

Szczegóły

Nr katalogowy: AT016-L
Materiał: aluminium
Waga: 38 kg
Rostaw nóg: 142 - 232 cm
Wysokość: 179 - 289 cm
Wymiary transportowe: 228 x 32 x 30 cm
Średnica otworu pod statywem: 158 - 256 cm

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza