BHP Niedzielscy
0
Protekt Słupołazy do słupów drewnianych D-30 SP102

Więcej zdjęć

Protekt Słupołazy do słupów drewnianych D-30 SP102

Protekt Produkt polski
Słupołazy do słupów drewnianych D-30 SP102 Art. SP102

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Słupołazy do słupów drewnianych D-30.
Konstrukcja ze stali malowanej proszkowo. Paski z tkaniny powlekanej wodoodpornej. Przystosowane do pracy na słupach o średnicy do 285 mm.

Konstrukcja słupołazów zgodna z wytycznymi PGE - 2017.

Normy produktu

  • PN-E-55000 Słupołazy

Szczegóły

Nr katalogowy: SP102
Waga: 3,2 kg

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza