BHP Niedzielscy
0
Protekt Urządzenie samozaciskowe AC80

Więcej zdjęć

Protekt Urządzenie samozaciskowe AC80 Protekt Urządzenie samozaciskowe AC80 Protekt Urządzenie samozaciskowe AC80 Protekt Urządzenie samozaciskowe AC80

Protekt Produkt polski
Urządzenie samozaciskowe AC80 Art. AC080

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Urządzenie samozaciskowe przesuwne AC 080 do stosowania z liną roboczą AC 300 - poliestrową o średnicy 12 mm. Urządzenie należy łączyć z szelkami bezpieczeństwa za pomocą zatrzaśnika owalnego, np. AZ 011.

Urządzenie AC 080 jest składnikiem indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości.

Normy produktu

  • EN 353-2 Urządzenia samozaciskowe z giętką prowadnicą
  • EN 358 Systemy ustalające pozycję przy pracy
  • EN 12841 Środki indywidualnej ochrony przed upadkiem z wysokości - Linowe systemy asekuracyjne i wspomagające pracę - Urządzenia regulacyjne dla lin

Szczegóły

Nr katalogowy: AC080

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza