BHP Niedzielscy
0
Protekt Lina kotwicząca z mechanizmem napinającym LP120

Protekt Produkt polski
Lina kotwicząca z mechanizmem napinającym LP120 Art. LP120

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Pozioma lina kotwicząca o regulowanej długości. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.
Lina LP 120 zakończona jest obustronnie pętlami z kauszą.Regulator (napinacz) długości liny wykonany ze stali nierdzewnej. Do połączenia liny LP 120 z szelkami bezpieczeństwa należy stosować wyłącznie amortyzator z linką bezpieczeństwa. Średnica 14mm.

Dostępne długości: 10m i 20m.

Normy produktu

  • EN 795-B Tymczasowe urządzenia kotwiczące umożliwiające demontaż i transport

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza