BHP Niedzielscy
0
Protektor Sandały ochronne S1 VELKOR SP 01-701132
Więcej zdjęć
Protektor Sandały ochronne S1 VELKOR SP 01-701132 Protektor Sandały ochronne S1 VELKOR SP 01-701132 Protektor Sandały ochronne S1 VELKOR SP 01-701132

Protektor Produkt polski
Sandały ochronne S1 VELKOR SP 01-701132 Art. 01-701132

Dostępność: W ciągłej sprzedaży

Rozmiar: 36 - 48 (tabele rozmiarów)

Protektor
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

 • Branże: przemysł lekki, transport / magazyny
 • Rodzaj obuwia: sandały
 • Kolor: czarny
 • Norma: EN ISO 20345:2012 S1 SRC
 • Certyfikaty: IPS-1439-19/2019 wyd.2
 • Cechy produktu: podnosek wykonany ze stali
 • Materiał wierzchu: skóra licowa
 • Podszewka: tkanina technologiczna
 • Wkładka: tkanina
 • Podeszwa: pu/pu amortyzacja wstrząsów, zmniejsza występowanie mikrouszkodzeń
 • Rodzaj zapięcia: klamra
 • Waga półpary: 0.532 kg (półpara, roz. 42)
Rozmiar: 36-48

Normy produktu

 • EN ISO 20345:2012 S1 SRC
  EN ISO 20345:2012 Środki ochrony indywidualnej - Obuwie bezpieczne
Znak Znak Znak Znak Znak
Szczegóły
Alternatywny kod: 701-132

Charakterystyka

Rodzaj obuwia:
Typ obuwia:
Cechy obuwia:
Cechy wg norm:

 

Zobacz również

Buty Protektor

PROTEKTOR Spółka Akcyjna to spółka z polskim kapitałem, która obecnie jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów obuwia roboczego, ochronnego, militarnego oraz specjalistycznego o wysokiej klasie bezpieczeństwa. Produkty spółki docierają do ponad 3000 klientów na ponad 30 rynkach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Ich wysoka jakość została potwierdzona licznymi certyfikatami (AQAP, ISO, WE, TUV, SD) i patentami. Obecnie w skład Grupy Kapitałowej PROTEKTOR wchodzą spółki: PROTEKTOR S.A. z siedzibą w Lublinie, Abeba Specialschuh-Ausstatter GmbH z siedzibą w St. Ingbert (Niemcy) oraz Inform Brill GmbH z siedzibą w St. Ingbert (Niemcy). PROTEKTOR SA prowadzi działalność za pośrednictwem trzech zakładów produkujących obuwie: 1 w Polsce oraz 2 w Mołdawii, zatrudniających ogółem prawie 600 osób. Firma posiada własne biura projektowe (w Polsce i Niemczech), w których może zaprojektować, każdy, nawet najbardziej zaawansowany model obuwia spełniający indywidualne życzenia i upodobania klienta. Dzięki nowym technologiom, wieloletniemu doświadczeniu w produkcji obuwia oraz własnym laboratoriom (Polska i Niemcy) sprawdzającym jakość wykonania, użyte materiały, parametry użytkowe firma bierze pełną odpowiedzialność za produkt.

Spośród butów roboczych Protektor klienci najczęściej wybierają modele będące od lat na rynku. Są to m.in.
sandały dla przemysłu spożywczego model 290, mokasyny dla przemysłu spożywczego model 171 oraz trzewiki dla przemysłu spożywczego model 110. Z modeli dedykowanych dla innych branż największą popularnością cieszą się sandały robocze model 132 oraz półbuty robocze model 342.

W 2021 roku Protektor wprowadził do swojej oferty 4 nowe linie profesjonalnych butów do pracy:

TRAX - obuwie stworzone z myślą o pracownikach branży elektronicznej, magazynowej i transportu

TRAX AUTOMOTIVE to lekkość i elastyczność, dla większego komfortu w pokonywaniu codziennych wyzwań. Cholewka zaprojektowana minimalistycznie o zredukowanej ilości przeszyć dla łatwiejszego czyszczenia obuwia z zewnątrz. Odporna na ścieranie skóra licowa i zastosowany w modelu TRAX materiał typu dwusklejka, która ponad trzykrotnie przewyższa normę pod względem wytrzymałości na rozdzieranie.

ROAD - modele zaprojektowane w tej linii są odpowiedzią na potrzeby i obserwacje zgłaszane przez przedstawicieli branży magazynowej, transportu oraz przemysłu lekkiego. Odporna na ścieranie i rozdarcia cholewka, wzbogacona o kluczowe elementy takie jak podwyższone wskaźniki odprowadzania potu i wytrzymałości materiałowej. Podwyższone parametry wodoodporności i oddychalności materiałów, profilowana wkładka o właściwościach antygrzybicznych i antybakteryjnych z systemem wash&fresh. Połączenie ergonomii, designu i bezpieczeństwa staje się rzeczywistością z nowymi modelami ROAD.

CONSTRUCT - obserwując zmagania i niełatwą pracę pracowników przemysłu drzewnego, branży budowlanej, wykończeniowej i remontowej stworzona została całkowicie nowa linia obuwia. Priorytetem był komfort poruszania się i uniwersalność buta. Dzięki samoczyszczącemu się bieżnikowi, podeszwę łatwo utrzymać w czystości, a wysoka antypoślizgowość sprawdza się w trudnych warunkach pracy oraz przy zmiennej pogodzie pracy na zewnątrz.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Protektor S.A. i dystrybutorem butów Protektor. Jeżeli Państwa firma zainteresowana jest zakupem obuwia Protektor do dalszej odsprzedaży zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza