BHP Niedzielscy
0
Bestseller
Fagum Stomil Buty męskie z PVC dla przemysłu spożywczego 13012 PRO
Więcej zdjęć
 Buty męskie z PVC dla przemysłu spożywczego 13012 PRO

Fagum Stomil Produkt polski
Kalosze robocze białe OB męskie z PVC 13012 PRO Art. 13012 PRO

Dostępność: W ciągłej sprzedaży

Rozmiar: 39 - 46 (tabele rozmiarów)

Fagum Stomil
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Obuwie męskie przeznaczone jest do pracy w przemyśle spożywczym jako ochrona przed wodą, rozcieńczonymi roztworami kwasów i ługów, roztworami soli, tłuszczami roślinnymi i zwierzęcymi oraz alkoholem etylowym. Posiada odporną na ścieranie podeszwę w kolorze niebieskim.

  • wierzch i spód: PVC modyfikowany kauczukiem nitrylowym,
  • spody i wierzchy butów są odporne na działanie rozcieńczonych roztworów kwasów i ługów, roztworów soli, tłuszczów roślinnych i zwierzęcych, alkoholu etylowego,
  • podszewka: materiał tekstylny,
  • podeszwy i obcasy posiadają protektor zabezpieczający przed poślizgiem,
  • wysokość butów: 40 cm, waga butów ok. 2,0 kg
  • normy PN-EN ISO 20347 OB FO SRC.

Instrukcja

Obuwie nie może mieć bezpośredniego kontaktu z żywnością.
Po każdorazowym użyciu buty umyć wodą z mydłem lub powszechnie stosowanymi detergentami używając szmatki lub gąbki. Suszyć w przewiewnym miejscu, z dala od urządzeń grzejnych.

UWAGA: Pozostawianie zabrudzonego obuwia po zakończonej pracy może spowodować szybsze zniszczenie na skutek ciągłego działania środków chemicznych na jego powierzchnie.

Obuwie należy chronić przed kontaktem z tuszem, atramentem, barwnikami i guma, które powodują trwałe zabrudzenia.

Przechowywanie

Buty przechowywać w stanie nie powodującym załamań, w temp. od +5 do +30 st. C, wilgotności względnej powietrza 60 ± 15%, w pomieszczeniach zabezpieczonych przed działaniem promieni słonecznych, w odległości powyżej 1 m od urządzeń grzejnych. W powyższych warunkach magazynowania obuwie zachowuje swoje własności przez 1 rok.

Normy produktu

  • EN ISO 20347:2012 OB FO SRC
    EN ISO 20347:2012 Środki ochrony indywidualnej - Obuwie zawodowe
Znak Znak Znak

Charakterystyka

Rodzaj obuwia:
Typ obuwia:
Cechy obuwia:
Cechy wg norm:

Fagum Stomil kalosze

Firma Fagum Stomil specjalizuje się w produkcji obuwia ochronnego i zawodowego z gumy i tworzyw sztucznych. Buty, powszechnie zwane gumowcami, oprócz pierwotnej i tradycyjnej, osłony stóp przed wodą i zimnem, mają przede wszystkim zapewniać wysoce wyspecjalizowaną ochronę nóg użytkowników przed różnorodnymi zagrożeniami. Produkowane obuwie przeznaczone jest dla osób zatrudnionych w różnych gałęziach przemysłu przetwórczego i chemicznego, energetyce, górnictwie, służbach ratownictwa przeciwpożarowego, budownictwie, transporcie, rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie. Obuwie Fagum-Stomil występuje w zróżnicowanych pod kątem przeznaczenia i ceny kolekcjach, co gwarantuje możliwość doboru optymalnej ochrony.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza