BHP Niedzielscy
0
AJ GROUP Fartuch kwasoługoochronny 124 - przód
Więcej zdjęć
AJ GROUP Fartuch kwasoługoochronny 124 - tył AJ GROUP Fartuch kwasoługoochronny 124 - wieszak AJ GROUP Fartuch kwasoługoochronny 124

AJ GROUP Produkt polski
Fartuch kwasoługoochronny 124 Art. 124

Dostępność: W ciągłej sprzedaży

AJ GROUP
Kolor
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Fartuch z regulacją na pasku szyjnym, chroniący przednią część ciała. Model produkowany z wodo- i kwasoługoochronnej tkaniny Plavitex Acid odpornej na działanie kwasów, zasad i wodorotlenków. Przeznaczony do użytku w strefach, gdzie pracownicy narażeni są na kontakt z substancjami chemicznymi. Zapewnia skuteczną ochronę przed NaOH, KOH, HNO3 i H2SO4. Gramatura 520g/m2, grubość: 0,50 mm.

Normy produktu

  • EN 14605:2005+A1:2009
    EN 14605:2005+A1:2009 Odzież ochronna. Ochrona przed ciekłymi chemikaliami. Typ III.

Odzież wodochronna AJ Group Pros

AJ Group Sp. z o.o. to lider w produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją ubrań wodoochronnych oraz woderów i spodniobutów. Z troski o wygodę i komfort użytkownika, współtworzy również najlepsze materiały z których one powstają. W procesie produkcji używne są tylko sprawdzone i najlepsze materiały takie jak Plavitex, AquaPros, Seal Skin czy Opalo. Produkowana przez firmę specjalistyczna odzież wodoodporna i nieprzemakalna spełnia aktualnie obowiązujące normy. Produkcja odbywa się w Polsce, w zakładach w Koninie i Turku. Produkty pod markami PROS, AquaPros czy PROS EXTREME sprzedawane są do prawie wszystkich krajów Europy.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza