BHP Niedzielscy
0
Kegel Błażusiak Bluza antyelektrostatyczna 3486
Więcej zdjęć
 Bluza robocza antyelektrostatyczna 3486

Kegel Błażusiak Produkt polski
Bluza do pasa antyelektrostatyczna 3486-015 Art. 3486-015

Dostępność: W ciągłej sprzedaży

Rozmiar: 46 - 62 (tabele rozmiarów)

Kegel Błażusiak
Kolor
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

  • zapinana na kryte napy,
  • dwie kieszenie piersiowe z patkami zapinanymi na kryte napy,
  • po bokach guma dopasowująca,
  • rękawy zakończone mankietami z regulacją zapięcia,
  • odzież robocza, bluza robocza, ubranie antyelektrostatyczne.

Bluza wykonana z antyelektrostatycznej tkaniny KLOPMAN IND NEGA-STAT 240 g/m2 o składzie 65% PES, 35% BAW + włókno antyelektrostatyczne. W ciągłej sprzedaży kolor niebieski.

Bluza dostępna również w innych kolorach za zamówienie min. 50 sztuk. Biały, zielony, czerwony, granatowy, popielaty.

Na zamówienie (min. 50 sztuk) możliwe wykonanie bluzy z tkaniny Klopman o niższej gramaturze 65% PES / 35% BAW + ASM, 205 g/m2.

Normy produktu

  • EN340:2003 Ogóle wymagania dla odzieży
  • EN1149-5:2008
    EN1149-5:2008 Właściwości elektrostatyczne - Część 5: Wymagania eksploatacyjne
Znak Znak Znak

Ubrania robocze i ochronne Kegel-Błażusiak

Firma Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. to wiodący polski producent profesjonalnej odzieży i obuwia do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych. Firma zatrudnia kilkuset wykwalifikowanych pracowników w trzech nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Nowym Targu, Ochotnicy i Jabłonce. Od 1979 roku firma prężnie się rozwija, odnosząc liczne sukcesy. Produkowane artykuły wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnością. Nowoczesny park maszynowy firmy gwarantuje najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Optymalne zapasy wyrobów pozwalają na szybkie i terminowe realizowanie zamówień. Ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji sprawia, że odzież robocza i ochronna KEGEL-BŁAŻUSIAK® jest wysoce estetyczna i bogata wzorniczo, zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania i estetyczny wygląd. Szeroki asortyment w kilku kolekcjach oraz stała dostępność towaru na magazynie pozwala na bardzo szybką realizację zamówień. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz dodatków, sprawia, że oferowana odzież ochronna i robocza jest wysoce ekonomiczna. Odznacza sie odpornością na rozdarcia, przetarcia i odbarwienia podczas długiego okresu użytkowania. Firma aktywnie współpracuje z najlepszymi dostawcami surowców.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza