BHP Niedzielscy
0
Protekt Szelki bezpieczeństwa P70
Więcej zdjęć
Protekt Szelki bezpieczeństwa P70

Protekt Produkt polski
Szelki bezpieczeństwa P70 Art. P70

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

  • Szelki do pracy na wysokości wyposażone w tylny i przedni punkt zaczepowy oraz punkt zaczepowy do pracy w podwieszeniu.
  • Pas do pracy "w podparciu" z bocznymi klamrami zaczepowymi.
  • Regulacja pasów udowych, pasów naramiennych i pasa biodrowego.
  • Rozmiary: M-XL (średni), XXL (duży)
  • Waga: rozmiar M-XL - 1660 g, XXL - 1760 g

Normy produktu

  • EN 358 Systemy ustalające pozycję przy pracy
  • EN 361 Szelki bezpieczeństwa
  • EN 813 Pasy biodrowe do pracy w podwieszeniu
Znak
Szczegóły
Nr katalogowy: AB17001
Taśmy: poliester 45 mm
Klamry: stalowe ocynkowane
Nici: poliestrowe

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

 

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza