BHP Niedzielscy
0
Protekt Zestaw asekuracyjny do pracy na dachu stromym ROOFER PRO

Więcej zdjęć

Protekt Zestaw asekuracyjny do pracy na dachu stromym ROOFER PRO Protekt Zestaw asekuracyjny do pracy na dachu stromym ROOFER PRO Protekt Zestaw asekuracyjny do pracy na dachu stromym ROOFER PRO Protekt Zestaw asekuracyjny do pracy na dachu stromym ROOFER PRO Protekt Zestaw asekuracyjny do pracy na dachu stromym ROOFER PRO

Protekt Produkt polski
Zestaw asekuracyjny do pracy na dachu stromym ROOFER PRO Art. ROOFER PRO

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Gotowy zestaw asekuracyjny do prac na stromych dachach.

W skład zestawu wchodzą:

Szelki bezpieczeństwa 70

wyposażone w przednią i tylną klamrę zaczepową, pas do pracy w podparciu z bocznymi klamrami zaczepowymi oraz punkt zaczepowy do pracy w podwieszeniu.

Urządzenie do pracy w podparciu PROT22

o długości 10, 15 lub 20 m i zatrzaśnikami AZ011 i AZ002.

2 x zaczep linowy AZ 410

o dł. 1 m z zatrzaśnikiem AZ 011

Urządzenie samozaciskowe z mikroamortyzatorem LINOSTOP II

z liną roboczą i zatrzaśnikami AZ011, AZ002

Worek transportowy

o wymiarach 45 x 38 x 10 cm.

Normy produktu

  • EN 355 Amortyzatory
  • EN 358 Systemy ustalające pozycję przy pracy

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Na skróty

Wyszukiwanie na skróty

Aby ułatwić wyszukiwanie rękawice na naszej stronie zamieściliśmy poniżej listę haseł po których najczęściej szukają Państwo produktów w kategorii sprzęt do pracy na wysokości. Klikając w poniższe odnośniki wyniki wyszukiwania na naszej stronie zostaną zawężone do najbardziej odpowiednich produktów.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza