BHP Niedzielscy
0
Protekt Zestaw asekuracyjny ROLER 2
Więcej zdjęć
Protekt Zestaw asekuracyjny ROLER 2 Protekt Urządzenie samohamowne CR250V Protekt Zestaw asekuracyjny ROLER 2 Protekt Zestaw asekuracyjny ROLER 2

Protekt Produkt polski
Zestaw asekuracyjny ROLER 2 Art. ROLER 2

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Gotowy zestaw asekuracyjny do prac na wysokości.

W skład zestawu wchodzą:

Szelki bezpieczeństwa P30

wyposażone w przednią i tylną klamrę zaczepową.

Urządzenie samohamowne CR250V

z liną o długości 10 m i zatrzaśnikiem AZ002ASI.

Zaczep linkowy AZ410

o długości 1 m z zatrzaśnikiem AZ011.

Worek transportowy AX011

o wymiarach 30 x 30 x 60 cm.

Normy produktu

  • EN 360 Urządzenia samohamowne

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

 

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza