BHP Niedzielscy
0
Protekt Zaczep linkowy AZ410
Więcej zdjęć
Protekt Zaczep linkowy AZ410 - zastosowanie

Protekt Produkt polski
Zaczep linkowy AZ410 Art. AZ410

Dostępność: Na zamówienie

Protekt
Ilość
- +
Uwagi
Zadzwoń Masz pytania? Zadzwoń 33 852 57 23

Opis produktu

Urządzenie stanowi:

  1. składnik sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - wraz z amortyzatorem (np. ABM) - podzespół łącząco-amortyzujący,
  2. składnik sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości służący do przyłączania podzespołu łącząco-amortyzującego do konstrukcji stałej,
  3. przenośny punkt kotwiczący zgodny z EN795/B.

 Zaczep linkowy stanowi stalowa ocynkowana lina o średnicy 6,3 mm zakończona pętlami wyposażonymi w kausze. Środkowa część zaczepu powleczona jest rurką z tworzywa sztucznego.

Dostępne długości: 1 i 2 m (AZ 410) lub 3, 5, 10 m (AZ 430).

Normy produktu

  • EN 354 Linki bezpieczeństwa
  • EN 795-B Tymczasowe urządzenia kotwiczące umożliwiające demontaż i transport

Charakterystyka

Rodzaj sprzętu:

 

Zobacz również

Sprzęt do pracy na wysokości PROTEKT

PROTEKT to producent sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferowany sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Firma oferuje zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne. Firma szczególną wagę przywiązuje do wygody użytkowania i niezawodności produkowanych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców. Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE. Siedziba firmy mieści się w Łodzi.

Na naszej stronie prezentujemy oferowane przez firmę Protekt szelki bezpieczeństwa (najpopularniejsze modele to: P30 i P50), urządzenia samohamowne (najpopularniejsze to urządzenie samohamowne cr 200) oraz gotowe zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości. Oferta Protekt w zakresie sprzętu do pracy na wysokości jest bardzo rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się z katalogami.

Błąd

Coś poszło źle, wróć do formularza